Agrimpex O Firmie Praca w Agrimpex
Praca w Agrimpex

Firma Agrimpex z siedzibą w Jarosławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Regionalny Specjalista Sprzedaży

Obszar pracy obejmuje województwa: zachodniopomorskie, część lubuskiego, część wielkopolskiego i łódzkie.

Preferowane miejsce zamieszkania: Konin, Turek, Koło

Zakres obowiązków:

  • Efektywne budowanie relacji biznesowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Organizowanie akcji promocyjnych oraz szkoleń dla klientów
  • Utrzymanie standardów merchandaisingu, dbanie o właściwą ekspozycję produktów w punktach sprzedaży
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Aktywne wspieranie sprzedaży produktów
  • Ciągły rozwój umiejętności sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane z zakresu: ogrodnictwa, rolnictwa, agrobiznesu, itp.)
  • Umiejętność technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta
  • Umiejętność planowania swoich zadań oraz czasu pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie związane ze sprzedażą i obsługą klienta
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników
  • Ciekawą pracę w prężnie działającej firmie – lider na rynku ogrodniczym
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na adres: kariera@agrimpex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Agrimpex Ewa Piotrów z siedzibą przy ul Zwierzynieckiej 2a,
37-500 Jarosław (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

 Administratorem Państwa danych osobowych jest Agrimpex Ewa Piotrów. Szczegóły na temat przetwarzania Państwa danych rekrutacyjnych znajdują się na stronie Klauzula rekrutacyjna – RODO