Agrowłóknina całoroczna Agro Marina MAX 21g

To nowy produkt firmy Agrimpex, wykonany w technologii Agro Marina – to innowacyjna technologia dzięki której Agrowłóknina zaraz po zastosowaniu przepuszcza wodę.
Agrowłóknina Agro Marina Max 21g to odpowiedź na zapotrzebowanie naszych klientów - została stworzona aby przez okres całego roku spełniała funkcje ochronną, latem ochrania przed przegrzaniem oraz chroni przed palącym słońcem, zimą przed mrozem, a w okresie jesienni i wiosny chroni przed wiatrem i nagłymi skokami temperatur.
Agrowłóknina Agro Marina Max 21g odpowiada również za deficyt wody w gruncie zwiększając wilgotność pod okrywą, jednocześnie zapobiegając utracie wody glebowej, zapewnia roślinom optymalne warunki wegetacji, a dzięki wyjątkowej elastyczności pozwala im na swobodny wzrost.
Agrowłóknina Marina Max 21g to również idealna ochrona przed niechcianymi insektami.

O szczegóły zapytaj jednego z naszych przedstawicieli


hover effect


AGROWŁÓKNINA STANDARD

AGROWŁÓKNINA AGRO MARINAPrzy użyciu Agrowłókniny z technologią Agro-Marina rośliny zaraz po posadzeniu i przykryciu mogą zostać podlane przez deszcz, nie będą przygniatane przez nasiąknięty materiał który może uszkodzić młodą sadzonkę. Technologia Agro-Marina nie dość że nie krępuje wzrostu młodych roślin to jeszcze pomaga w ich rozwoju. Aby rozpoznać materiał z technologią Agro-Marina zmieniliśmy dotychczasowy kolor biały na kolor lekko niebieski.


Agrowłóknina Agro Marina Max to:Artykuł Gramatura g/m2 Szerokość Długość
Agro Marina MAX 21 g 6,35 100
Agro Marina MAX 21 g 9,50 100
Agro Marina MAX 21 g 12,65 100
Agro Marina MAX 21 g 15,80 100
Agro Marina MAX 21 g 18,95 100
Agro Marina MAX 21 g 22,10 100
Agro Marina MAX 21 g 25,25 100
Istnieje możliwość wykonania innych długości Agrowłókniny na zamówienie.
O szczegóły zapytaj jednego z naszych przedstawicieli