Agrimpex O Firmie
Agrimpex - Kim jesteśmy?

Agrimpex Spółka z o.o. to prężnie działająca firma w branży rolniczo-ogrodniczej, której głównymi markami są agrowłókniny Pegas Agro oraz Agrimpex. Prócz nich w ofercie znajdują się między innymi folie do tuneli oraz agrowłókniny do okrywania pryzm.
Naszym celem jest systematyczny rozwój produktów, poszerzanie oferty i zaspokajanie potrzeb profesjonalnych rolników i hobbystów - miłośników ogrodu.

Nasi ludzie
Agrimpex - Kim jesteśmy?
Nasze wartości
ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Znamy nasze produkty, planujemy, przewidujemy skutki i uwzględniamy konsekwencje podejmowanych działań. przyznajemy się do błędów, wywiązujemy się z obietnic i dotrzymujemy terminów.

PASJA

Kochamy to co robimy.

Rozwój i kreatywność

Inwestujemy w rozwój ludzi, produktów, aktywnie i ciągle poszukujemy nowych, również nietypowych, rozwiązań, doceniamy pomysłowość, w twórczy sposób dążymy do doskonałości.

Odwaga i zaangażowanie

Potrafimy podejmować ryzyko wprowadzając innowacyjne rozwiązania, angażujemy się w kreowanie nowoczesnego rynku, wkładamy serce w naszą pracę.

Empatia i szacunek

Słuchamy po to by zrozumieć, nie tylko po to by usłyszeć. Szukamy konstruktywnych rozwiązań, zachowujemy uprzejmość i kulturę komunikacji.

Uczciwość i zaufanie

Zaufanie budujemy wywiązując się z ustaleń, przestrzegając zasad i umów, sumiennie wykonując obowiązki. Naszym celem jest bycie wiarygodnym w oczach naszych partnerów.

Wiara
i moralność

to fundamenty firmy, na których
budujemy nasz wspólny
system wartości

Nasza misja
NASZA MISJA

Misją AGRIMPEX jest budowanie Partnerstwa biznesowego opartego na wartościach firmy, kreowanie i wdrażanie Innowacji oraz zapewnienie Klientom wyjątkowej Obsługi.

PARTNERSTWO

Chcemy budować partnerstwo biznesowe, oparte na wartościach firmy.

INNOWACJA

Słuchamy Klientów i trendów rynku, kreujemy i wdrażamy innowacje.

OBSŁUGA

Chcemy dbać o komfort i satysfakcję Klientów, zapewniając im wyjątkową obsługę.

Nasza wizja
PORTFOLIO

Prowadząc badania, analizując nowoczesne technologie i trendy światowe chcemy pogłębiać naszą ekspercką wiedzę, kreując innowacyjne rozwiązania i wpływając na trendy rynkowe. Systematycznie podnosimy jakość naszych produktów i usług.

PRACOWNICY

Jesteśmy firmą rodzinną, chcemy pracować z odwagą i zaangażowaniem, etycznie i lojalnie, inspirując i stwarzając pracownikom możliwości do rozwoju indywidualnego potencjału. Inwestujemy w edukację i rozwój personelu.

PARTNERZY

Zależy nam na edukowaniu rynku i wspieraniu rozwoju biznesu naszych Klientów oraz Partnerów i budowaniu długofalowej, lojalnej współpracy opartej na wartościach i wzajemnym zaufaniu. Sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem.

PROCES

Osiągamy cele biznesowe dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych działań w ramach procesów oraz efektywne zarządzanie wartością firmy. Chcemy kreować potrzeby rynku, edukować rynek i wypracowywać standardy jego funkcjonowania.

Nasze marki
Agrowłókniny personalizowane
Agrowłókniny personalizowane

Jesteś zainteresowany swoją linia Agrowłóknin? A może chcesz aby na Agrowłókninie znalazł się Twój logotyp? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy produkt dla Ciebie.

skontaktuj się z nami
Agrimpex to także

Jak powstają nasze produkty?

Jak powstają nasze produkty?

Nowoczesny park maszynowy

Daje nam wachlarz możliwości produkcji Agrowłóknin o szerokościach sięgających nawet 25,25 m

Profesjonalne laboratorium

Sprawdzany, badamy i udoskonalamy nasze produkty, aby do rak naszych klientów trafiły Agrowłókniny najwyższej jakości które przechodzą rygorystyczne testy. Nasze Agrowłókniny testowane są nie tylko w laboratorium ale również na wielu uprawach rolnych, stad też zbieramy informacje czego oczekują nasi Klienci.

Doświadczony personel

Nasi specjaliści dbający o każdy szczegół oraz najwyższą jakość naszych produktów. To dzięki nim tworzymy produkty spełniające najwyższe standarty.

Dostawy zawsze na czas

Specjaliści od logistyki w Firmie Agrimpex czuwają nad tym aby zamówiony produkt dotarł zawsze na czas,

plugin opinia z Opineo/Google

Gdzie znajdziesz nasze produkty?

Masz pytania? Kontaktując się z naszym przedstawicielem regionalnym uzyskasz informację dotyczącą pełnej oferty Agrimpex, ściśle dopasowanej do Twoich potrzeb.

Przedstawiciele regionalni
   Kariera w Agrimpex

   “Świetne produkty i doskonała ekipa od wielu lat.” Jeśli chcesz dołączyć do nas, by współtworzyć tak cenioną jakość, wyślij nam swoje CV. Poznajmy się bliżej i zacznijmy razem coś dobrego!

   Napisz do nas
   Kariera w Agrimpex
   Praca
   Regionalny Specjalista Sprzedaży

   Obszar pracy obejmuje województwo dolnośląskie, opolskie, część lubuskiego i część wielkopolskiego. Preferowane miejsce zamieszkania: Wrocław i okolice.

   sprawdź
   Współpraca z Agrimpex
   Współpraca z Agrimpex

   Zapraszamy do współpracy sieci handlowe oraz sklepy chcące swoją ofertę handlową poszerzyć o nasze produkty. Zapewniamy atrakcyjne warunki i pełne wsparcie POS. Z przyjemnością uczestniczymy w kreowaniu nowych produktów i usług, współpracując ze start-upami. Doceniamy też wkład blogerów i influencerów w tworzeniu marki. Jeśli więc interesuje Cię współpraca, bez wahania skontaktuj się z nami.

   Napisz do nas