Agrimpex

PROFI

Agrotkaniny Agrola

Poznaj supermocne tkaniny Agrola firmy Agrimpex stosowane przez profesjonalistów. Twoje uprawy przed chwastami najskuteczniej ochroni nasza agrotkanina ściółkująca przeciw chwastom.

Agrotkanina Agrola czarna wiele rozmiarów

Agrotkanina Agrola zielona wiele rozmiarów

Agrotkanina Agrola brązowo-czarna wiele rozmiarów

Agrotkanina Agrola biało-czarna wiele rozmiarów

Agrotkanina AGROLA biała wiele rozmiarów

Agrotkanina przeciw chwastom stworzona dla profesjonalistów

Agrotkaniny Agrola z serii PROFI zostały stworzone z myślą o producentach rolnych, aby przyspieszyć i zwiększyć ich plony. Nasza agrotkanina na chwasty to nowoczesne i odporne rozwiązanie polecane w szkółkach, pod sadzonki, w ogrodnictwie, w tunelach, szklarniach oraz idealne w zakładaniu ogrodów i terenów zieleni.

Agrowłóknina ściółkująca idealnie dopasowana pod Twoje uprawy

Agrowłóknina ściółkująca idealnie dopasowana pod Twoje uprawy

Długość dopasowana do pola

Potrzebujesz niestandardowej długości Agrowłókniny? W Agrimpex, agrowłóknina do ściółkowania zostanie wykonana na Twoje specjalne zamówienie, pod wymiar terenu upraw Twoich roślin.

Imponująca szerokość

Szukasz szerokiej Agrowłókniny? Przygotujemy ją dla Ciebie - wyprodukujemy Agrowłókninę osłaniającą o szerokości 25,25 m.

Ułatwiamy sadzenie

Nasza agrowłóknina ściółkująca posiada nacięcia w formie krzyża, które ułatwią nasadzenia.

Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie

Przedstawiciele handlowi Agrimpex chętnie spotkają się z Tobą i doradzą najlepsze rozwiązanie.

plugin opinia z Opineo/Google

Usługi dodatkowe

PROFI Usługi dodatkowe

Formowanie zagonów

Wykonanie zagonów na powierzchni 1 ha zajmuje około 7-8 godzin.

Rozkładanie Agrowłóknin

Agrowłóknina ściółkująca lub folia może być rozłożona z pomocą naszej maszyny, którą Firma Agrimpex użycza swoim klientom oferując w ten sposób dodatkowe wsparcie agrotechniczne.

Docinanie Agrowłóknin na wymiar pola

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem regionalnym jeśli potrzebujesz Agrowłókniny o niestandardowej długości.

Rozwijanie taśm kroplujących

Dodatkowo możemy rozłożyć linię nawadniającą.

Wycinanie otworów 15x15 cm

Maszyna pozwala również na wycianie otworów na sadzonki.

Aplikacja nawozów sypkich

Istnieje możliwość dozowania nawozów bezpośrednio do uformowanego zagonu.

plugin opinia z Opineo/Google

Dodatkowo Agrotkanina agrowłóknina jako bariera fizyczna, chroniąca owoce, warzywa lub kwiaty przed bezpośrednim kontaktem z glebą. Zapobiega to zabrudzeniu i uszkodzeniu plonów, co przekłada się na poprawę jakości produktów końcowych. Agrowłóknina ogrodowa do ściółkowania jest specjalnie zaprojektowanym materiałem, który służy do tworzenia warstwy ochronnej na glebie w celu kontrolowania wzrostu chwastów, zabezpieczania roślin i poprawy efektywności uprawy. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, agrotkanina ogrodowa zapewnia trwałość, elastyczność i skuteczność w różnych warunkach atmosferycznych i glebowych. to niezawodny produkt, który poprawia efektywność uprawy, zapewnia ochronę roślin, redukuje wzrost chwastów oraz chroni owoce i warzywa. Dzięki swojej elastyczności, trwałości i przyjazności dla środowiska agrotkaniny ogrodowe są nieocenionym narzędziem dla rolników, ogrodników i projektantów krajobrazu Agrotkanina do ściółkowania jest dostępna w różnych szerokościach i długościach, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymiarów powierzchni uprawnej. Może być stosowana zarówno na polach, w sadach, ogrodach warzywnych, jak i w ogrodach prywatnych czy przestrzeniach komercyjnych.

Tomek radzi
Zobacz więcej pytań Czy rozkładając agrowłókninę wykonać oprysk?

Czy rozkładając agrowłokninę przed założeniem plantacji truskawek / poziomek należy wykonać oprysk np. na chwasty wschodzące (Devrinol) i od razu sadzić czy lepiej zostawić w spokoju ten zabieg…