Agrimpex

zdjęcie nano rolki foli ściółkującej BIO tetley foli ściółkującej BIO użyta folia pod uprawę cukinii użyta folia pod uprawę truskawki

Folia biodegradowalna i kompostowalna w glebie 1,0/10m

Folia Biodegradowalna ściółkująca przeciw chwastom ogranicza dotarcie światła do gruntu, a tym samym uniemożliwia rozwój niechcianych chwastów bez stosowania herbicydów. Folia Biodegradowalna ściółkująca przeciw chwastom ogranicza odparowywanie wody z podłoża, jednocześnie zwiększając jego wilgotność.

SKU: B7306
Karegoria: BIO
ZASTOSOWANIE
  • Folia biodegradowalna znajdzie zastosowanie w ściółkowaniu ogrodu warzywnego np., ogórków, pomidorów i sałaty
  • W naturalny sposób przeciwdziała rozwojowi chwastów
  • Wzmacnia system korzeniowy roślin, jednocześnie zapobiega utracie wody
  • Po wymieszaniu z ziemią ulega całkowitej biodegradacji
  • Folia ekologiczna do warzyw
CHRONI PRZED

Przed

Chwastami

Folia Biodegradowalna ściółkująca przeciw chwastom ogranicza dotarcie światła do gruntu, a tym samym uniemożliwia rozwój niechcianych chwastów bez stosowania herbicydów.

Nadmiernym odparowywaniem wody glebowej

Folia Biodegradowalna ściółkująca przeciw chwastom ogranicza odparowywanie wody z podłoża, jednocześnie zwiększając jego wilgotność.

Szkodnikami glebowymi

Dzięki strukturze folii, szkodniki glebowe mają ograniczony dostęp do roślin.

Zanieczyszczeniem środowiska

Folię Biodegradowalną ściółkująca przeciw chwastom Agrimpex wystarczy zmieszać z glebą w celu przyśpieszenia biodegradacji. Niepotrzebne jest już ściąganie folii oraz jej utylizacja.

Zabrudzeniem owoców

Ściółkowanie plantacji poprawia również warunki fitosanitarne wokół roślin, a zbierane owoce są czyste i niezapiaszczone.

 
CECHY

Kompostowalna

Folia ściółkująca rozkłada się w glebie po zmieszaniu z glebą

Biodegradowalna

folia do ściółkowania wykonana z materiałów nieszkodliwych dla środowiska

Zwiększa wilgotność

Zatrzymuje wilgotność pod swoją powierzchnią, co zapobiega nadmiernemu parowaniu gleby, dzięki czemu pozwala na oszczędność wody i oraz czasu związanego z częstym podlewaniem roślin.

Szybciej nagrzewa podłoże

folia do ściółkowania szybciej nagrzewa podłoże, co powoduje lepszy rozwój korzeniowy, szybszy wzrost roślin, a w przypadku warzyw i owoców zwiększenie plonów.

Poprawienie jakości uprawy

Ogranicza stosowanie herbicydów na posadzone rośliny

ROZMIARY
Szerokość [m]Długość [m]KolorIlość w opakowaniu zbiorczymForma opakowaniaNumer katalogowy
1,010czarny25

nano rolka

B7306
1,020czarny12

nano rolka

B7307
1,610czarny15nano rolkaB7308
1,620czarny8

nano rolka

B7309

Folia biodegradowalna i kompostowalna

Nasza folia ekologiczna to produkt, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o środowisko. Folia biodegradowalna do ściółkowania zapobiega powstawaniu chwastów, co ogranicza stosowanie herbicydów. Została stworzona z komponentów, które sprawiają, że folia po zmieszaniu z ziemią, ulega biodegradacji w efekcie czego powstaje kompost, dwutlenek węgla i woda. Folia Jest to produkt do stosowania jednorazowego.  Folia ekologiczna jest wykonana z materiałów nieszkodliwych dla środowiska. Folia biodegradowalna rolnicza jest elastyczna i wytrzymała, co sprawia, że jest łatwa w użyciu i skuteczna w różnych warunkach. Biodegradowalna folia do ściółkowania szybciej nagrzewa podłoże, co powoduje lepszy rozwój korzeniowy, szybszy wzrost roślin oraz zwiększenie plonów.  Zapobiega ona nadmiernemu parowaniu wody z gleby, utrzymując odpowiednią wilgotność. 

folia do ściółkowania

Produkty powiązane