Agrimpex Hobby Kaptury ochronne na rośliny z agrowłókniny na zimę.

Kaptur błyskawiczny ochronny na rośliny z agrowłókniny na zimę.

W sklepach kaptur ochronny na roślinyogrodniczych coraz większą popularnością cieszą się zimowe kaptury ochronne na rośliny firmy Agrimpex, które wykonane są z agrowłókniny, to szybki i wygodny sposób na ochronę roślin przed zimą. Kupując zimowe kaptury ochronne na rośliny warto też zwrócić uwagę czy są one odpowiednio zszyte, czy będą trwałe na szwach. Dobre Kaptury ochronne od dołu powinny również posiadać sznurek, który po nałożeniu kaptura na roślinę, pozwoli u podnóża krzewu ściągnąć i zabezpieczyć kaptur. Daje nam to pewność, że kaptur ochronny będzie właściwie przymocowany i nie odleci nam z rośliny nawet przy silnym podmuchu wiatru. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie potrzebne jest stosowanie kamieni do dociążenia osłony od dołu lub dodatkowego sznurka do obwiązania.

Kaptury ochronne Agrimpex na zimę nożna kupić w wygodnych opakowaniach, jednak przed wyjściem na zakupy warto sprawdzić, jakie rośliny będą potrzebować zabezpieczenia za pomocą agrowłókniny zimowej Agrimpex, a jakie za pomocą kapturów ochronnych. Koniecznie należy wziąć pod uwagę rozmiary rośliny, można było dopasować odpowiedni kaptur (w ofercie  Agrimpex dostępne są kaptury różnej wielkości). Lepiej kupić nieco większy niż za mały, aby uchronić się przed uszkodzeniem rośliny podczas nakładania.

 

Kaptur Błyskawiczny Zimowy Plus.

Kaptur Błyskawiczny Zimowy Plus firmy Agrimpex wykonany jest z agrowłókniny to nowa i wygodna metoda ochrony przed mrozem, oprócz zastosowania 3 stref ochronnych mających za zadanie ograniczenie wahań temperatury, zastosowano w nim zamek błyskawiczny który daje to możliwość szybkiego otwierania w cieplejsze dni oraz natychmiastowego zamykania, gdy zapowiadana jest nagła zmiana pogody. Zimowe kaptury ochronne na rośliny z agrowłókniny można stosować przez kilka sezonów dzięki zastosowaniu uchronnych na działanie UV.

 

 

Dostępne rozmiary

Szerokość Długość Ilość w opakowaniu
50 cm 80 cm 2
70 cm 110 cm 2
100 cm 140 cm 1

 

Sposób zakładania Kaptura Błyskawicznego Zimowy Plus

zakładanie kaptura ochronnego na zimę Zamek kaptura błyskawicznego umożliwi błyskawiczne okrycie rośliny.
Kaptur Błyskawiczny Zimowy PLUS stosuj najlepiej już od wystąpienia jesiennych przymrozków, aż do wczesnej wiosny. Nałóż Kaptur Ochronny na delikatne rośliny wymagające okrycia zimą. Załóż go na szczyt rośliny. Zamek, który jest wszyty na boku Kaptura, umożliwi Ci błyskawiczne okrycie rośliny.

 

Kup Kaptur Błyskawiczny Zimowy Plus

Kaptur Dwuwarstwowy Zimowy Plus Agrimpex

Kaptur dwuwarstwowy Zimowy Plus Agrimpex z agrowłókniny to wygodna metoda ochrony roślin przed mrozem i wysuszającym zimowym wiatrem. Dzięki zastosowaniu dwóch warstw agrowłókniny tworzy się między nimi komora powietrzna. Specjalnie dobrana grubość agrowłókniny tworzy otulinę, która zapewnia prawidłowy przebieg zimowej wegetacji i pomaga przetrwać roślinie aż do wiosny. Dodatkowo kaptury są wyposażone w sznurek ze stoperem do łatwego zamykania.

Kaptur dwuwarstwowy Zimowy Plus Agrimpex dostępny jest w poniższych rozmiarach

 

wysokość szerokość ilość w opakowaniu
65 cm 90 cm 2 szt.
90 cm 130 cm 2 szt.

 

Sposób zakładania Kaptura Ochronnego Dwuwarstwowego Zimowy PLUS

Kaptur Ochronny Dwuwarstwowy Zimowy PLUS stosuj najlepiej od wystąpienia jesiennych przymrozków, aż do wczesnej wiosny. Nałóż kaptur ochronny na delikatne rośliny wymagające okrycia zimą. Załóż go na szczyt rośliny i rozciągnij aż do podstawy. Następnie zaciągnij sznurek, który znajduje się w dolnej części kaptura.

 

Zainteresował Cię ten produkt? Kup Kaptur Ochronny Dwuwarstwowy Zimowy PLUS

Szukasz Agrowłókniny zimowej ? Sprawdź naszą Agrowłókninę dla hobbystów.

Szukasz agrowłókniny jesienno – zimowej dla profesjonalistów. Zobacz!

Sprawdź ofertę dla profesjonalistów agrowłóknin zimowych

Czy ten artykuł by pomocny?
Już zagłosowałeś!
Najnowsze Artykuły
Maszyna do rozkładania agrowłókniny – ściółkujemy

Maszyna do rozkładania agrowłókniny służy do ułatwienia procesu rozkładania agrowłókniny ściółkującej przeciw chwastom, agrotkaniny oraz folli na polu. Agrowłóknina ściółkująca… View Article

Czytaj więcej
Kaptury ochronne na rośliny z agrowłókniny na zimę.

Kaptur błyskawiczny ochronny na rośliny z agrowłókniny na zimę. W sklepach ogrodniczych coraz większą popularnością cieszą się zimowe kaptury ochronne… View Article

Czytaj więcej
Agrowłókniny do uprawy kapusty, sałaty i kalafiora

Agrowłókniny do uprawy kapusty sałaty i kalafiora Agrowłókniny Agrimpex PRO i Agro Marina są idealnymi rozwiązaniami dla hodowców warzyw, a… View Article

Czytaj więcej