Agrimpex

Maszyna do rozkładania agrowłókniny służy do ułatwienia procesu rozkładania agrowłókniny ściółkującej przeciw chwastom, agrotkaniny oraz folli na polu. Agrowłóknina ściółkująca to materiał stosowany w rolnictwie jako ochrona przed chwastami, także do poprawy jakości i wydajności upraw.

Proces rozkładania agrowłókniny jest uciążliwy i czasochłonny, szczególnie przy dużych obszarach. Maszyna do rozkładania agrowłókniny pozwala na szybkie i łatwe rozłożenie materiału na polu.

Korzyści wynikające z użycia maszyny do rozkładania agrowłókniny

Ściółkowanie to nic innego jak przykrywanie gleby wokół roślin. Zabieg ten ma wiele zalet, zarówno dla roślin, jak i dla właścicieli plantacji i ogrodów.

Korzyści wynikające z użycia maszyny do rozkładania agrowłókniny obejmują: oszczędność czasu i pracy, a co za tym idzie zwiększenie wydajności, poprawę jakości upraw a co najważniejsze zmniejszenie kosztów produkcji rolniczej.

Oszczędność czasu i pracy to główne korzyści jakie mamy stosując mechaniczne rozkładanie włókniny przeciw chwastom, materiały te są łatwe w użyciu tak rozkładane wymagają minimalnego nakładu pracy, co oznacza, że właściciele plantacji oszczędzają czas i koszty produkcji.

Wykonanie zagonów i rozłożenie materiału ściółkującego na powierzchni 1 ha zajmuje około 7-8 godzin.

Jak działa maszyna do rozkładania agrowłókniny, agrotkaniny i folii?

W trakcie pracy maszyna formuje zagon z wykorzystaniem aktywnej glebogryzarki i aktywnego wału formującego, a następnie rozkłada Agrowłókninę, obsypuje jej brzegi oraz wycina otwory pod rośliny.

Jednocześnie podczas rozkładania Agrowłókniny istnieje możliwość rozłożenia linii kroplujących i dozowania nawozów bezpośrednio do uformowanego zagonu. Nasza maszyna umożliwia regulowanie zarówno szerokości zagonów (w odniesieniu do szerokości stosowanej Agrowłókniny), jak też ich wysokości.

Maszyna do rozkładania Agrowłókniny wykonuje jednocześnie

formowanie zagonów formowanie zagonów
formowanie zagonów rozkłada Agrowłókninę, agrotkaninę i folie
docinanie Agrowłóknin na wymiar pola docina włókninę na wymiar pola
  rozwijanie taśm nawadniających  rozwija taśmy nawadniające
wycinanie otworów 15x15 cm wycina otwory 15×15 cm
aplikacja nawozów sypkich aplikuje nawozy sypkie

 

Rozkładanie Agrowłókniny – film

 

 

Usługa rozkładania agrowłókniny

Chcesz szybko i sprawnie rozłożyć agrowłókninę?

Firma Agrimpex użycza swoim klientom maszynę do rozkładania Agrowłókniny, Agrotkaniny, Folii do ściółkowania oraz Folii biodegradowalnej przeciw chwastom, oferując w ten sposób producentom dodatkowe wsparcie agrotechniczne.

 

rozkładanie Agrowłókniny

Rozłożymy agrowłókninę, agrotkaninę lub folie za Ciebie!


Ja to robić w trzech krokach?

  1. wejdź na stronę kontakt Agrimpex
  2. skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym!
  3. umów się na dogodny termin.

 

Jakie materiały używamy do ściółkowania:

Agrotkaniny Agrola

Agro włókniny ściółkujące przeciw chwastom Agrimpex PRO

Folia Biodegradowalna ściółkująca przeciw chwastom

Jak przygotować pole do ściółkowania

W trakcie rozkładania agrowłókniny bądź Agrotkaniny Agrola maszyna formuje zagon z wykorzystaniem glebogryzarki i aktywnego wału dogniatającego, rozkłada Agrowłókninę, obsypuje jej brzegi oraz wycina otwory tam gdzie mają być sadzone rośliny. Przy użyciu maszyny do ściółkowania można również  rozkładać taśmy nawadniające równocześnie, aplikować nawóz.

 

 

Produkty Powiązane

Folia Biodegradowalna

ściółkująca
przeciw chwastom
Agrowłóknina ściółkująca przeciw chwastom
Agrimpex PRO 50g
Tkanina AGROLA
biało-czarna
Czy ten artykuł by pomocny?
Już zagłosowałeś!
Najnowsze Artykuły
BIO
Folia biodegradowalna na plantacji melona w Szarkówce

W Agrimpex staramy się tworzyć produkty tak, by miały jak najkorzystniejszy wpływ na uprawy zarówno te w przydomowych ogrodach, jak… View Article

Czytaj więcej
Akcesoria Agrimpex – profesjonalne rozwiązania do mocowania okryć

W Agrimpex doskonale rozumiemy, jak istotne jest właściwe dbanie o uprawy. Nasze Agrowłókniny, i inne okrycia tworzone są więc z… View Article

Czytaj więcej
Ściółkowanie warzyw produktami z serii BIO

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca dużą uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska. Firma Agrimpex odpowiada na rosnące… View Article

Czytaj więcej