Agrimpex Aktualności Specjaliści w uprawie borówki – X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Specjaliści w uprawie borówki – X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Specjaliści w uprawie borówki już 1 i 2 marca 2022 r. spotkają się na X Międzynarodowej Konferencji Borówkowej. Będzie ona miała formułę hybrydową, zapewniając możliwość uczestnictwa w tradycyjnej formie – stacjonarnie w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, oraz przez transmisję w formule online.

W ten sposób zapewnione będzie możliwość bezpiecznego uczestnictwa w tym wydarzeniu, dostęp do aktualnej wiedzy, jak również możliwość zapoznania się aktualną ofertą firm działających w borówkowej branży.

Agrimpex na Konferencji specjalistów w uprawie borówki

Tam, gdzie mówimy o uprawie borówki nie może zabraknąć specjalistów Agrimpexu, ponieważ nasi pracownicy będą dostępni na stoisku nr 13, aby dzielić się wiedzą podczas Konferencji. Nasi specjaliści dostępni będą również w strefie EXPO gdzie będzie można z nami porozmawiać na wirtualnym stoisku 

Dostarczamy wiedzę na temat uprawy borówki 

Na stoisku Agrimpex nr 13 dostępni będą doradcy handlowi, którzy chętnie podzielą się widzą, jak stosować tkaninę Agrola w uprawie borówki i borówki amerykańskiej. Tkanina ma zapewnić, że na plantacji nie będą wyrastały chwasty, a jednocześnie ochroni glebę pod okrywą przed nadmiernym nagrzewaniem się. Luźny splot Agrotkaniny w uprawie borówki spowoduje, że materiał ten lepiej przepuszcza wodę i powietrze. 

jagodnik promocja

Niespodzianka dla specjalistów w uprawie borówki i czytelników Jagodnika.

Dla osób którzy szukają profesjonalnej wiedzy mamy niespodziankę. Wprowadzamy akcja “Jagodnik – z nami się opłaca”. Kup tkaninę Agrola,  dzięki czemu otrzymasz prenumeratę czasopisma jagodnik na okres jednego roku.

Warunkiem skorzystania z promocji: “Jagodnik – z nami się opłaca

  • uczestnictwo w X Międzynarodowej Konferencji Borówkowej 2022
  • wypełnienie formularza promocyjnego
  • złożenie zamówienia na produkty firmy Agrimpex w o wartości minimum 5 000 zł
  • złożenie zamówienia w terminie od 1.03.2022 do 21.04.2022 r.
  • odbiór zamówionego towaru podczas do 30 maja 2022 r.
  • wyrażenie zgody na kontakt w celach marketingowych Organizatora
  • wyrażenie zgody na przekazanie danych osobowych dla Oficyny Wydawniczej Oikos Sp. z o.o, 02-316 Warszawa, ul. Kaliska 1 m. 7 niezbędnych do realizowania procesu prenumeraty czasopisma Jagodnik.

Poznaj regulamin promocji “Jagodnik – z nami się opłaca”.

Specjaliści w uprawie borówki - X Międzynarodowej Konferencji Borówkowej

Największa na świecie spotkanie Borówkowe

Na odbywającej się w Polsce Międzynarodowej Konferencja Borówkowej bywało nawet 900 uczestników z całego świata. W trakcie tych wydarzeń pojawiały się informacje, które miały duży wpływ na rozwój upraw borówki w Europie. Kształtowanie się rynku i szybkie wdrażanie na plantacje nowych technologii. Dzięki formule online zapoczątkowanej w 2021 roku Międzynarodowa Konferencja Borówkowa stała się oknem na świat, gromadząc uczestników z 37 krajów.

Produkty Powiązane

Tkanina AGROLA
biało-czarna
Tkanina AGROLA
biała
Tkanina AGROLA
czarna
Czy ten artykuł by pomocny?
Już zagłosowałeś!
Najnowsze Artykuły
Specjaliści w uprawie borówki – X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Specjaliści w uprawie borówki – X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa Specjaliści w uprawie borówki już 1 i 2 marca 2022 r…. View Article

Czytaj więcej
Ogród ze starym niebieskim domem

Ogród ze starym niebieskim domem, to wyjątkowy ogród w Górach Opawskich, tuż przy granicy z Czechami, który powitał „busa” w… View Article

Czytaj więcej
Ogród z plażą

Ogród często jest odzwierciedleniem zainteresowań właściciela. Jeśli jeszcze jest tworzony z pasją, to od razu zauważa się dopracowanie każdego detalu…. View Article

Czytaj więcej