Agrimpex Aktualności Gwarancja na produkty Agrimpex

Agrowłókniny oraz akcesoria Agrimpex to przede wszystkim najwyższa jakość. Długa obecność na rynku oraz grupa wyszkolonych pracowników dla, których praca w firmie przerodziła się w pasję spowodowały, że o agrowłókninach wiemy praktycznie wszystko. Nasze produkty są produkowane z najwyższą jakością oraz naszą najlepszą wiedzą. Zdajemy sobie sprawę, że bez was – naszych klientów nie bylibyśmy się w stanie dalej rozwijać. Jako cel postawiliśmy sobie najwyższej jakości obsługę sprzedażową, jak i posprzedażową oraz cały proces gwarancyjny. Aby ułatwić proces reklamacyjny zebraliśmy wszystkie wytyczne w jeden artykuł.

Kiedy oraz w jakich przypadkach możesz złożyć reklamację?

Twój produkt uległ uszkodzeniu? Wydaje ci się, że agrowłóknina nie spełnia swojego zadania? Przed podjęciem decyzji o złożeniu gwarancji, prosimy o zapoznanie się z dokumentami:

Dowiesz się z nich komu przysługuje prawo reklamacji oraz jakie uszkodzenia, precyzując sposób w jaki uszkodzono produkty marki Agrimpex wyklucza je z możliwości dalszego procesu reklamacyjnego. Zapoznanie się z powyższymi dokumentami jest obowiązkowy przed przejściem do następnego etapu procesu reklamacyjnego.

W jaki sposób możesz złożyć reklamację?

Zachęcamy do zapoznania się z opisanymi niżej krokami

  • krok 1 – wypełnij zgłoszenie reklamacyjne korzystając z formularza na stronie www.agrimpex.pl/reklamacje lub pobierz i wypełnij formularz a potem wyślij listem na adres gwaranta tj. Agrimpex Sp. z o.o. w Jarosławiu, ul. Zwierzyniecka 2, 37-500 Jarosław.
  • krok 2 – nie zapomnij załączyć dowód zakupu (np.: paragon lub fakturę).
  • krok 3 – nie zapomnij wpisać numeru partii który jest nadrukowany na brzegu Agrowłókniny.

Jak znaleźć numer partii na Agrowłókninie Agrimpex?

Wbrew pozorom to bardzo proste. Na większości agrowłóknin Agrimpex numer partii jest nadrukowany podczas procesów produkcyjnych bezpośrednio na tkaninie. Dodatkowo, numer partii znajdziesz również na etykiecie, która jest naklejana na opakowanie zewnętrzne. 

 W przypadku agrowłóknin Agro-Nova niezbędne jest, aby po zakupie zatrzymać karteczkę, która jest dołączona do każdego opakowania. To jedyny sposób, aby reklamować agrowłókninę Agro-Nova.

Czy ten artykuł by pomocny?
Już zagłosowałeś!
Najnowsze Artykuły
Specjaliści w uprawie borówki – X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa

Specjaliści w uprawie borówki – X Międzynarodowa Konferencja Borówkowa Specjaliści w uprawie borówki już 1 i 2 marca 2022 r…. View Article

Czytaj więcej
Ogród ze starym niebieskim domem

Ogród ze starym niebieskim domem, to wyjątkowy ogród w Górach Opawskich, tuż przy granicy z Czechami, który powitał „busa” w… View Article

Czytaj więcej
Ogród z plażą

Ogród często jest odzwierciedleniem zainteresowań właściciela. Jeśli jeszcze jest tworzony z pasją, to od razu zauważa się dopracowanie każdego detalu…. View Article

Czytaj więcej