Agrimpex

HOBBY

Agrowłókniny Wiosenne

Poznaj Agrowłókniny wiosenne Agrimpex, które ochronią Twoje świeżo wysadzone sadzonki przed przymrozkami oraz przyspieszą ich wzrost. Agrowłóknina wiosenna zabezpiecza uprawy przed przymrozkami, pomaga utrzymać optymalną wilgotność i przyspiesza wzrost roślin. Jest trwała, prosta w użyciu, a jej zastosowanie wpływa na poprawę plonowania. Agrowłóknina ogrodowa biała ma zastosowanie zarówno w warzywnictwie, jak i szkółkarstwie ogrodniczym. Odpowiednio dobrana gramatura sprawia, że rośliny szybciej wchodzą w okres wegetacji i są bardziej odporne na wiele groźnych chorób. Agrowłóknina wiosenna osłaniająca biała Agrimpex z serii Hobby została stworzona z myślą o pasjonatach ogrodnictwa do ochrony przed wiosennymi przymrozkami. Agrowłóknina ogrodnicza biała i optymalnie dobrana jej gramatura to pewna ochrona przed nagłymi wahaniami temperatury. Agrowłóknina ogrodowa biała wiosenna Agrimpex przyśpiesza i zwiększa plony, pozwalając na swobodny przepływ powietrza, przepuszczając wodę i chroniąc przed jej odparowywaniem, utrzymując wilgoć w glebie. Agrowłókniny zapewniają ochronę przed szkodnikami, ptakami oraz poparzeniami słonecznymi, posiadają ochronę UV. Agrowłókniny Wiosenne produkowane są w szerokiej gamie szerokości i długości.

Wiosenna

AGROWŁÓKNINA osłaniająca wiosenna z technologią Agro Marina wiele rozmiarów

Wiosenna

AGROWŁÓKNINA osłaniająca wiosenna wiele rozmiarów

Mini Tunel

Mini tunel działkowy ochrona przed przymrozkami

Wiosenna

Agrowłóknina Agro-Nova osłaniająca wiosenna wiele rozmiarów

Agrowłókniny wiosenne osłaniające białe do ogrodu

wiosna to czas, gdy rośliny narażone są na spore wahania temperatury. Przygruntowe przymrozki sprawiają, że kiełkowanie się opóźnia, a młode rośliny narażone są na przemarzanie. Agrowłóknina ogrodnicza ma przeciwdziałać temu zjawisku i zdecydowanie przyspiesza wzrost w początkowym okresie uprawy. To jednak niejedyne jej zastosowanie. Agrowłóknina do okrywania roślin to specjalna agrowłóknina ogrodowa, która może mieć zastosowanie w szkółkarstwie. Zabezpiecza krzewy i drzewa przed zimnym powietrzem i sprawia, że pąki kwiatowe nie są narażone na uszkodzenia przez niską temperaturę. Taka otulina ogrodowa zdecydowanie poprawia plonowanie, co zauważalne jest, szczególnie gdy wiosna obfituje w przymrozki poniżej -5 stopni Celsjusza. Agrowłóknina do warzyw sprawdza się nie tylko przy uprawie ogórków, marchewki czy pietruszki. To też doskonała otulina do kwiatów wrażliwych na przemarzanie. Agrowłóknina - ochrona przed przymrozkami, którą kupić można w bardzo korzystnej cenie. Ta otulina do roślin dostępna jest w wielu wymiarach, dlatego nie ma problemu, by dopasować ją do wielkości swoich grządek. Agrowłóknina do ogrodu jest bardzo łatwa w użyciu. Można ją układać na stelażu, wykonać z niej prosty tunel, ale także rozłożyć bezpośrednio na ziemi. Taka włóknina ochronna jest odporna na promienie UV, a więc zapewnia wysoką trwałość. Raz kupiona spełnia swoje zadanie przez wiele lat. Agrowłóknina wiosenna zastosowanie ma więc bardzo szerokie, a profesjonalny tunel z agrowłókniny gwarantuje bardzo szybki wzrost roślin, nawet gdy temperatura na zewnątrz nie rozpieszcza. Wydaje się, że każdy ogrodnik, bez względu na to czy jest profesjonalistą, czy amatorem, powinien zastanowić się nad jej wykorzystaniem. Układanie agrowłókniny w ogrodzie jest banalnie proste, ma ona świetne właściwości, pozwalające zabezpieczyć dowolną uprawę i to chyba dlatego cieszy się ona coraz większą popularnością w naszym kraju. Kupując nasze produkty, masz pewność, że wybierasz agrowłókninę najwyższej jakości, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających ogrodników.

Tomek radzi
Zobacz więcej porad Okrywanie roślin a sprawa przymrozków

Chciałbym się dowiedzieć do jakiej maksymalnie temperatury minusowej (są zalecane) wytrzymają rośliny przykryte podczas wiosennych przymrozków …